Dámské:776 057 493
Pánské:732 533 711
Logo
 
 

Prodlužování vlasů Brno

Hledáte kvalitní a šetrné prodlužování vlasů v Brně? Prodloužené vlasy od nás předčí Vaše očekávání. I vy můžete mít nádhernou dlouhou hřívu! Jen upozorňujeme, že prodloužené vlasy mohou být prudce návykové! Zamilujete se do nich a již nikdy je nebudete chtít sundat!

Nádherné dlouhé vlasy za pár hodin
Používáme vysoce kvalitní evropské vlasy 

  • Profesionální prodloužení dostupné pro všechny
  • Vysoká kvalita, nízká cena
  • Prodlužujeme na vlasy již od délky 10 cm !
  • Použití nejkvalitnějších evropských vlasů
  • Nepřetržitě upravený a reprezentativní účes !
  • Individuální osobitý přístup ke každé klientce
  • Bezplatná konzultace
  • Výhodná poloha - Brno - Úvoz
Prodlužování vlasů Brno
POZOR: V současné době jsme vytíženi až do konce roku, nové objednávky na prodlužování vlasů přijímáme až od ledna 2017. Děkujeme za pochopení.

Používáme 2 metody prodlužování
 

Prodlužování vlasů keratinem

klasická a velmi používaná metoda, efekt volných vlasů. Velmi záleží na kvalitě keratinu. Levné keratiny můžou mít pro vlasy katastrofální následky a naopak kvalitní italský keratin je pro vlasy bezproblémový jak v odolnosti, tak i při sundávání - tento kvalitní keratin používámeAplikace probíhá za tepla, kdy se keratinová hmota(tzv. nehtík) zahřeje na teplotu 80°C – 150°C. Vlasové prameny jsou následně působením tepla spojeny s pramenyVašich vlasů a dochází k vytvoření nenápadného spoje– tenkého válečku. Keratinová hmota je k dostání v různých barvách, aby co nejlépe splynula s vlasy. Po 3 měsících je nutné spoje posunout a opět obnovit. Nasazení i obnovení by mělo vždy probíhat za pomoci odborníka v kadeřnickém salónu. Jinak riskujeme poškození vlastních vlasů.
 

Pro prodloužení vlasů s Micro Ring

se používají prameny prodlužujících vlasů zakončené tenkou tyčinkou, umožňující snadné vsunutído Micro Kroužku. Micro ring se navlékne pomocí navlékátka na vlastní pramínek vlasu. Následně se do kroužku nasune prodlužující pramen zakončený i-typem a za pomoci kleštičekse prameny stlačí k sobě. Přibližně po 3 měsících(doba závisí na rychlosti růstu Vašich vlasů) je potřeba posunout kroužky zpět blíže k pokožce hlavy. Po delší době by mohly být kroužky ve vlasech viditelné. Posunutí probíhá jednoduše. Spoje se stlačí v protisměru a znovu se aplikuje jejich nasazení.

prodlužování vlasů brno

prodlužování vlasů brno

 

Proč si nechat prodloužit vlasy u nás?

V kadeřnictví GARDIN Brno pracujeme výhradně s nejkvalitnějšími lidskými vlasy na trhu, s pravými evropkými vlasy. Tyto vlasy jsou nejpodobnější našim českým vlasům, proto nejlépe splynou s našimi vlastními a při zvolení správné délky vypadá účes věrohodně, jakoby byly prodloužené vlasy vaše. Prodloužené vlasy u nás se vyznačují malými spoji, správným rozvržením tak, abychom dosáhly efektu, který si přejete. Dále vysokou kvalitou použitého materiálu a osobním přístupem splnit každé vaše přání nad očekávání.

Jak probíhá samotné prodlužování vlasů?

V kadeřnictví GARDIN Brno prodlužujeme vlasy metodou keratin za tepla. Prodloužení keratinem za tepla je dnes nejrozšířenější a nejoblíběnější metodou. Prodlužování vlasů spočívá v tepelném spojování jednotlivých pramínků pravých vlasů k vlastním vlasům klientky pomocí speciálních kleští a spojovacího materiálu – keratinu. Předchystaný spoj se nahřeje a přichytí cca 1cm od pokožky hlavy k vlastním vlasům klientky. Při naší profesionální aplikaci je výsledný spoj matně průsvitný, malý a téměř neviditelný.

Proč keratin za tepla při prodlužování vlasů?

Struktura lidského vlasu je tvořena právě keratinovou složkou proto tento materiál snadno přilne k vlastním vlasům aniž by ho muselo být použito vleké množství. Použitím tepla a tlaku dochází k velmi malým spojům, které jsou trvanlivé a vlas pod nimi dýchá. Tato metoda, pokud je provedena profesionálně, ve výsledku vypadá velmi čistě, spoje jsou přesné a ani při nošení různých účesů nelze poznat, že jsou vlasy prodloužené. Jinou metodu prodlužování vlasů z vlastní zkušenosti nedoporučujeme.

Jak často se musíjí prodloužené vlasy posunovat?

Další reaplikace – posunutí odrostlých vlasů se doporučuje po 2-3 měsících podle rychlosti růstu vlastních vlasů. Prodloužené vlasy lze při správné profesionální i domácí péči nosit neustále i několik let bez toho že by se to negativně odrazilo na kvalitě klientčiných vlasů. Jen upozorňujeme, že prodloužené vlasy mohou být prudce návykové! Zamilujete se do nich a již nikdy je nebudete chtít sundat!

Pro koho je prodlužování vlasů vhodné?

Prodloužení vlasů nebo zahuštění vlasů doporučujeme všem ženám i mužům, kteří chtějí mít účes nepřetržitě upravený a reprezentativní. Stálé tupírování, kulmování, žehlení nebo lakování vlastních vlasů je totiž vysiluje a způsobuje jejich postupné slábnutí a lámavost. Nošením našich pravých vlasů naopak podporuje regeneraci a růst vlastních vlasů. V mnoha případech si tak naše klientky postupem času vystačily s vlastními zregenerovanými a dorostlými vlasy. Prodloužené vlasy mnohdy chrání vlasy klientky a nedochází k lámání konečků jejích vlastních vlasů. Spoustě žen se růst vlasů v určité délce zastaví a ať dělají co dělají vlasům se nechce do vysněné délky dorůst. Prodloužením vlasů se mnohdy podáří ochráněným vlastním vlasům klientky do požadované délky dorůst.

Přečtěte si názory našich spokojených zákazníků

Jak dlouhé musíte mít své vlasy pro správnou aplikaci prodloužení?

Obvykle stačí délka 10 cm. Na takto krátké vlasy je však potřeba použít dvojnásobný počet pramenů, aby výsledná hustota schovala původní délku vlasů. Aby účes vypadal přirozeně, prodlužujeme ze dvou až tří délek, které překrývají spoje, přičemž nejdelší prameny jsou ve spodních řadách.

Jak se ošetřují prodloužené vlasy?

Naše vlasy nevyžadují speciální šampony ani masky. Klientka si vystačí kvalitním profesionálním šamonem, který jí doporučí její kadeřnice. Prodloužené vlasy myjeme dle potřeby, šampon jemně vetřeme do vlasů a spláchneme teplou vodou. Myjeme a oplachujeme je od kořínků ke konečkům. Masku nebo kondicionér nanášíme na prodloužené vlasy při každém mytí. Vyhneme se oblasti spojů a vyvarujeme se použití šamponů s obsahem ovocných kyselin. Po omytí prodloužené vlasy vyždímáme a vytřeme do ručníku. Do konečků vetřeme balzám bez oplachování nebo olej na vlasy a lehce je pročešeme speciálním kartáčem na prodloužené vlasy. Můžeme využít doby, kdy jsou vlasy mokré a zároveň si konečky zregenerovat horkou vodou a regenerační emulzí.

CENÍK PRODEJE A PRODLUŽOVÁNÍ PRAVÝCH EVROPSKÝCH VLASŮ

Panenské nebarvené vlasy v hnědých odstínech  
Délka  cena za pramen včetně práce
40 - 45 cm 85 Kč
50 - 55 cm 95 Kč
55 - 60 cm  110 Kč 
   
Panenské vlasy šetrně zesvětlené na blond
30 - 35 cm 85 Kč
40 - 45 cm 95 Kč
50 - 55 cm 105 Kč
60 - 65 cm 125 Kč
     
Melírování (nachystání melírovaných pramenů) 5 Kč 5 Kč 
Dotónování nebarvených vlasů 5 Kč 5 Kč 
     
Reaplikace pramene (sundání, rozčesání,
překeratinování spoje a znovunasazení)
Do 100 pramenů 32 Kč 
  Nad 100 pramenů 27 Kč
 

Objednejte se na bezplatnou konzultaci v Brně

Kvalitni prodlužování vlasů nikdy nebylo tak dostupné a snadné. 
Vše Vám rádi vysvětlíme a ukážeme. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Telefon prodlužování vlasů Brno Gardin: +420 603 157 380

 
 

 
OBJEDNAT SE
Otevírací doba kadeřnictví Dámské kadeřnictví
Po - Čt 08 - 20 hod
08 - 18 hod
Pánské kadeřnictví
Po 12 - 20 hod  (jen na objednání)
Út 12 - 20 hod  (jen na objednání)
St 08 - 14 hod  (jen na objednání)
Čt 12 - 20 hod  (jen na objednání)
08 - 14 hod  (jen na objednání)

Úvoz 88   /  Brno     ukaž na mapě


Vaše názory

Nejšikovnější nejrychlejší vlasový kouzelnici Kadeřnictví Gardin v Brně je pro mě objev století!!! Nejšikovnější nejrychlejší vlasová kouzelnice, stačí naznačit a výsledek je lepší než představa,stříhá s láskou a lehkostí. A moje kamarádky které jsem do Gardin přivedla jsou spokojené s barvením a melírováním. Co dodat? Utíkejte vyzkoušet!!!!
Radunka/krátké vlasy/37


Logo
 
 

galeriegaleriegaleriegaleriegaleriegaleriegaleriegaleriegaleriegalerie
 
 
Kadeřnictví Brno - Gardin

Odpočiňte si od každodenního stresu a přijďte relaxovat do kadeřnictví Gardin v Brně. Postará se o Vás skvělý tým kadeřnic.
V příjemném prostředí kadeřnictví si dáte kávu ZDARMA a jiné nápoje. Ideální poloha blízko centra Brna je snadno dostupná ze všech městských částí. Pokud jste v našem kadeřnictví ještě nebyli, neváhejte a stavte se. Těšíme se na Vás!

DÁMSKÉ KADEŘNICTVÍ PÁNSKÉ KADEŘNICTVÍ

Kontakty na kadeřnictví Gardin Úvoz 88  /  620 00   /   Brno   /  Po - pá 08 - 20 hod.
Tel: +420 605 750 477    email: info@gardin.cz
Staňte se fanoušky kadeřnictví
Potěšilo nás: Se službami jsem vždycky spokojená
Určitě nehodlám měnit
Konečně jsem přestala hledat a našla
Vlasy vypadají zdravě a jsou lesklé
Opravdu za výbornou cenu v Brně
Účes, který mi opravdu sluší
Vlasy vypadají zdravě a jsou lesklé
Jsem pravidelný zákazník

Napsaly naše zákaznice
 
Logo PRO GARDIN JSME REALIZOVALI       VIZUÁLNÍ STYL / WEBOVOU STRÁNKU / REKLAMU / UVEDENÍ NA TRH
Pomáháme zvyšovat atraktivitu, prodejnost a konkurenceschopnost. Rádi pomůžeme i Vám porazit konkurenci. Stačí se ozvat